HV732HRTTE1603D
MFR.Part #
HV732HRTTE1603D
JLCPCB Part #
C6637972
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS