RK73H2HTTE2370F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2370F
JLCPCB Part #
C7050834
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS