RK73H2ERTTD1273F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1273F
JLCPCB Part #
C7287257
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS