HV733ATTE3164F
MFR.Part #
HV733ATTE3164F
JLCPCB Part #
C4329794
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.16MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS