RN73H2ETTD4422F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4422F25
JLCPCB Part #
C4014762
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS