RT1210WRD078K06L
MFR.Part #
RT1210WRD078K06L
JLCPCB Part #
C4193818
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS