RN731JTTD4870D25
MFR.Part #
RN731JTTD4870D25
JLCPCB Part #
C3927214
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS