RK73H2BRTTD1183F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1183F
JLCPCB Part #
C7050402
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS