RK73H2BRTTD1182F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1182F
JLCPCB Part #
C6649294
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS