HV732BRTTD1433F
MFR.Part #
HV732BRTTD1433F
JLCPCB Part #
C5738445
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS