RK73H2BRTTD1583F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1583F
JLCPCB Part #
C7286819
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS