RN73H1JTTD1690F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1690F50
JLCPCB Part #
C4241662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS