RN73R2BTTD1722B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1722B50
JLCPCB Part #
C2547487
Description
-55℃~+155℃ 17.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS