RK73H2ATTD25R5D
MFR.Part #
RK73H2ATTD25R5D
JLCPCB Part #
C7343405
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS