HV73V2ATTD154J
MFR.Part #
HV73V2ATTD154J
JLCPCB Part #
C4271523
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS