RC0805JR-13390RL
MFR.Part #
RC0805JR-13390RL
JLCPCB Part #
C20163576
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS