RN732ATTD1010D10
MFR.Part #
RN732ATTD1010D10
JLCPCB Part #
C4344105
Description
-55℃~+155℃ 100mW 101Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS