RK73H2BTTD25R5D
MFR.Part #
RK73H2BTTD25R5D
JLCPCB Part #
C2578634
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS