RK73H2ATTD1241D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1241D
JLCPCB Part #
C2577549
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS