RN73H2BTTD49R9D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD49R9D100
JLCPCB Part #
C2544599
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS