ERA-6AED3651V
MFR.Part #
ERA-6AED3651V
JLCPCB Part #
C20015613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS