RK73H2ATTD3241D
MFR.Part #
RK73H2ATTD3241D
JLCPCB Part #
C6649257
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS