RT0805FRE072K8L
MFR.Part #
RT0805FRE072K8L
JLCPCB Part #
C869354
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS