RK73H2HTTE11R5D
MFR.Part #
RK73H2HTTE11R5D
JLCPCB Part #
C2583658
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS