RK73H1JTTD3483D
MFR.Part #
RK73H1JTTD3483D
JLCPCB Part #
C2576594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS