SG73P1JTTD364G
MFR.Part #
SG73P1JTTD364G
JLCPCB Part #
C4253190
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS