SG73P2ATTD1212F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1212F
JLCPCB Part #
C3996521
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS