RN73R2ATTD1350C25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1350C25
JLCPCB Part #
C4351301
Description
-55℃~+155℃ 125mW 135Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS