RK73B1JRTTD223J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD223J
JLCPCB Part #
C3992414
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS