RK73H1JTTD12R4D
MFR.Part #
RK73H1JTTD12R4D
JLCPCB Part #
C2576929
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS