SR731ETTP5R60F
MFR.Part #
SR731ETTP5R60F
JLCPCB Part #
C2600415
Description
-55℃~+150℃ 167mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS