SG73S2ETTD3573F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3573F
JLCPCB Part #
C3996183
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS