RN73R2BTTD94R2A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD94R2A10
JLCPCB Part #
C4200375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS