TLR2HWDTE9L00F50
MFR.Part #
TLR2HWDTE9L00F50
JLCPCB Part #
C4343673
Description
-65℃~+170℃ 2W 9mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS