RN73R1JTTD1541A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1541A05
JLCPCB Part #
C4292759
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS