RK73H1JTTD1102D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1102D
JLCPCB Part #
C880135
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS