RN732BTTD1062D50
MFR.Part #
RN732BTTD1062D50
JLCPCB Part #
C4274018
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS