SG73S2ERTTD2262F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2262F
JLCPCB Part #
C7079927
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS