RN732ATTD5103D100
MFR.Part #
RN732ATTD5103D100
JLCPCB Part #
C4045300
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS