HV731JRTTD8204F
MFR.Part #
HV731JRTTD8204F
JLCPCB Part #
C7205929
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS