RN73R2BTTD6422B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD6422B10
JLCPCB Part #
C4173466
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS