RK73H1HTTC91R0F
MFR.Part #
RK73H1HTTC91R0F
JLCPCB Part #
C369022
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS