RK73H1HTTC51R0F
MFR.Part #
RK73H1HTTC51R0F
JLCPCB Part #
C173327
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS