RK73H1HTTC21R0F
MFR.Part #
RK73H1HTTC21R0F
JLCPCB Part #
C7283997
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS