SG731JTTD121M
MFR.Part #
SG731JTTD121M
JLCPCB Part #
C4068266
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS