RK73H2ATTD3404F
MFR.Part #
RK73H2ATTD3404F
JLCPCB Part #
C6182680
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS