RK73H3ATTE29R4F
MFR.Part #
RK73H3ATTE29R4F
JLCPCB Part #
C2581769
Description
-55℃~+155℃ 1W 29.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS