RK73H1HTTC8253F
MFR.Part #
RK73H1HTTC8253F
JLCPCB Part #
C2575492
Description
-55℃~+155℃ 50mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS