RN732BTTD9422D25
MFR.Part #
RN732BTTD9422D25
JLCPCB Part #
C4098547
Description
-55℃~+155℃ 125mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS