RN732BTTD1370F10
MFR.Part #
RN732BTTD1370F10
JLCPCB Part #
C4015698
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS